USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Shitet nga: FLORI 22 Gsh 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHITET VETURA OPEL ASTRA 1.6 ,,EKOTEK,, NE XHENDJE TE RREGULLT I REXHISTRUAR NE RKS POSEDON REXHISTRIM 8 MUJ .

VETURA IPOSEDON KOMPLET SERVISIMET E POSAKRYERA ME FILTERJA DHE VAJT MOTORRI PARA 3000KM ,,RRYPIN DHAMZOR KOMPLET SETIN .

VETURA NUK OSHT NE HIPOTEK BANKARE PERKTHIMI I MENJHERSHUM TE PRONARI I RI.

EXTRA POSEDON

KLIMA AC
AIR BAG
BORDKOMPJUTER
MBYLLJE QENDRORE FILTRUES AJRI NE VETUR
ABS
RADIO CD
KOMANDA NE TIMON
INTERJERIN SHUM TE PASTERT
XHAMAT ELEKTRONIK
GOMAT E VERES
VITI I PRODHIMIT NE FUND TE VITI 1998

VETURA OSHT NE XHENDJE TE RREGULL,,,PER MASUM INFO NE TEL 044757377 OSE 045975550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim