ferizaj

Shitet nga: Ademi 18 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Calibra
Vetura a ne gjendje te rregullt ka klim ka abs ka muzik ka guma te dimrit me alofellne ndrrim me golf 4 dhe Opel zafira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim