Opel Combo -03

Shitet nga: besi 12 Gsh 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
shes opel combo i posa doganuar dhe regjistruar ne rks ne gjendeje shum te mire posedon central abes timon hidrolik dritaret me rrym 1.7 dizell motorr japan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim