Opel Combo dizel -96

Shitet nga: opel 13 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 600 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shitet Pikapi 1.7 dizell me motorr japan
shumë ekonomik 4-5 litra në 100 km.
Si në motorr poashtu edhe në karroseri në gjendje të shkëlqyeshme.
Rregjistrim dej me 25 maj 2016
Muzikë me Cd dhe qip
Baterin e re me garancion 2 vjet.
Për info.më të hollësishme në nr viber +37744482825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim