Fellne numr 16

Shitet nga: Armend 20 Dhj 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
She's fellnet per opll dhe fave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim