I sapoardhur nga zvicra

Shitet nga: Naim 17 Sht 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opel corsa 1.3 disel-2008
Vetura posedon
Klim
Tempomat
Hapje dhe mbyllje e dyerve me telekomande
Me liber servisi
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim