I sapodoganuar nga zvicraOpel Corsa 1.3 disel -08

Shitet nga: Naim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opel corsa 1.3 disel eco flex
Viti 2008
I sapodoganuar dhe homologimin e kryer
4 dyer
Ngjyra hiri metalike
Hapje mbyllje qendrore me telekomande
Klimaanlage
Xhamat elektronik etj
Vetura eshte e ardhur nga zvicrra dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike
Per me shume info tel:044/259/368

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim