OPEL CORSA C 1.2 BENZIN 2005

Shitet nga: xhevahir 14 Gsh 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
-SHITET OPEL CORSA C 2005 VETURA ESHTE NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE
VETURA POSEDON:BORD KOMPJUTERIK,KLIM,AIR BEG,ESP,FARAT ME LLUPA,ORAT I KA KROM ESHT 1.2 BENZIN ESHT E ARDHUR NGA ZVICRRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim