Opel Corsa .1.3cdti -07

Shitet nga: Arben 10 Tet 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
SHitet Vetura opel corsa viti 2007 1.3 Dizel cdti
Manual 5 shpejci Full Option
klim-tiptronik
Abs
Esp
Airbag
169800KMH
Xhamat me Rrym
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Dirigjime ne timon
Vetura Eshte ngjendje te mir teknike po ashtu edhe optike ,
Vetura Eshte i sapu ardhur nga Zvicra me dogan dhe Homologim te paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim