Opel Corsa 1,4 16v ecotek

Shitet nga: sherif 31 Jan 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shutet opel corsa 1,4 16 v ecotek esht shum ne gjendje te mir me felne viti 1995 bejm dhe ndrim mund te thirni dhe ne viber

+37744731127


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim