SHES OPEL CORSA 1.4 AUTOMATIK 2015

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: besim 22 Pri 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 328 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 900 EUR   9 900 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
SHES veturen opel corsa 1.4 automatik benzin ne gjendje shum te mire teknike po ashtu te jashtme dhe te brendshme.
Vetura poashtu posedon liber te serviseve te autorizuara

CMIMI I PADISKUTUSHEM

viber 0038344820201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim