SHES OSE NDRROJ OPEL CORSA 1.4 AUTOMATIK 2015

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FIDAN Dje 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 365 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 900 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
SHES OSE NDEROJ veturen opel corsa 1.4 automatik benzin ne gjendje shum te mire teknike po ashtu te jashtme dhe te brendshme.
Vetura poashtu posedon liber te serviseve te autorizuara


viber 0038344820201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim