SHes Opel Corsa 1.4E Doganuar e Ardhun Nga Zvicra

Shitet nga: Arben 25 Tet 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
SHitet Vetura opel corsa viti 2006 1. 4BENZIN
Manual 5 shpejci Full Option
klim-tiptronik
Abs
Esp
Airbag
13100KMH
Xhamat me Rrym
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Dirigjime ne timon,ulset dhe timonin me ngrohje
Vetura Eshte ngjendje te mir teknike po ashtu edhe optike ,
Vetura Eshte i sapu ardhur nga Zvicra me dogan te pagur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim