Shes opel corsen 1.4 16v

Shitet nga: Sherif 31 Jan 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet opel corsa shum ne gjendje tmir teknike 1.4 16v regjistrim deri ne shtator bejm dhe ndrim munt te thirni dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim