Shes veturen Opel

Shitet nga: Nikolle Uka 03 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Vetura eshte ne gjendje te mire.

Liber servisi per histtorine e vetures

Eshte blere ne Zvicerr

Goma te dimrit dhe veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim