Shitet poel corsa 1.4 16v bej dhe ndrim

Shitet nga: Sherif 13 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Esht shum ne gjendje te mir hargjimet ika shum te vogla regjistrim ka deri me 20.09.2016 posedon airbeg mund te thirni dhe ne viber 0037744731127
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim