USHITT Flm Merrjeppppp

Shitet nga: Enveri 07 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet Opel
Corsa 1.7 Dti Disel Motorr Japane Ngjende Shum Te mir. Hargjimet 4.5 Litra Hargjimet Shum Te Vogla Regjistrimi par N Kosov Regjistrim
Ka edhe 8 Muaj E Ardhur Nga Germonia Kilometrat 219 Mi T Kalume T Garantune Me Libra te Servisit V vetura posedon Keto Te Dhena Abs Alarm Hidrolik Radio mp3 Fellne Me Goma treja Plus. Alarm Dhe Shum E rujtne N Hipotek Nuk Eshte vala 044 194 190 049 194 190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim