UU SHITTTTT

Shitet nga: Auto salloni aldioni 25 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
SHES OPEL CORSA 1.2 BENZIN AUTOMATIK VITI FUND 2003 ME TABELA RKS
VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT
VETURA ASHT E DOGANUAR DHE REGJISTRUAR QE 2 MUAJ PREJARDHJA ZVICRRA


NR KONTAKTI 045 368 718 OSE 045 192 192
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim