opel corsa 1.7 dizel rks 1 vit

Shitet nga: enver 01 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel corsa 1. 7 dizel motorr japan rks 1vit
Asht ne gjendje shun te Mir
E rujtshme si jasht ashtu dhe Brenda
Posedon klim abs central etj....
Nuk osht hipotek tel 044320167
Qmimi 3750 euro ndrrimi mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim