Opel Frontera ks 21 06 2016 -00

Shitet nga: veli 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Frontera
shitet ose baj ndrrim perparsi kan kombi te udhtarve dhe vetura tjera nese me pershtatet,gjipi asht dizel me motor 2.3 turbo motor te ndrruar me boshpump te thjesht jo elektronike vaj nuk hargjon 4x4 funksionale abs hidraulik gjamat me rrym pasqyret me nxemje mbylla hapja e vetures me telekomand dy qelsa klima nuk i punon edhe farin e djatht nuk e ka te vetin 1 pronar qe 10 vite ks deri me 21 06 2016 posedon edhe kuken per rimorkio etj per gjdo info thirr ne tel 044 143 289 prej ores 08 00 deri 24 00 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim