OPEL INSIGNIA 2.0 DISEL-NGA ZVICRA

Shitet nga: Naim 15 Mar 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Insignia
Shes opel insignia 2.0 disel.i sapoardhur nga zvicra-vetura posedon:Klimatronik-tempomat-navigation-bordkompjuter-central-komanda ne timon-hapje mbyllje qendrore-e shum opcione tjera.vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim