SHITET OPEL VECTRA

Shitet nga: XHeladin 15 Gsh 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Insignia
shitet opel vectra 2.5 benzin v6 190ps asht shum e rujtne ka kto airbeg,tempomat,gjama me rrym,TC,klim e shum sende tjera serviset e kryera te gjitha ne CH kilometrat 107055 te garantuara te vetat pa dogan dhe pa homologim asht e ardhur prej CH per ma shum ju mbetat ta shihni vet nr 044 121 072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim