Opel Kadett -87

Shitet nga: Opel 03 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
She's Opel 1.6benzin me gjendje te rregullt
Optike dhe teknike regjistrim deri muajin e 6
Viti 2016 kadeti Poseidon goma te reja ska nevoj me investim ne prejshtim gjami I par u I krist viber +37744791388 qmimi I pa diskutushem 900ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim