U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 045 519 744 26 Nën 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Opel Kadet 1.3Benzin punon shum mir.Ne gjendje te mir teknike.Regjistrim 03.04.2016.Vetura posedon Fellne.Nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim