Opel, Meriva

Shitet nga: Gazi 15 Mar 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR   3 350 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Regjistrimi i pare ne RKS i ardhur nga Zvicrra. Klimatronik, karriket me nxemje, me dy pal goma, xhamat e zi nga fabrika dhe po sa i servisun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim