Opel Meriva -05 Nderrohet me Golf 6

Shitet nga: Lira 29 Krr 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 799 EUR   4 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Merivashitet vetura opel meriva 1.7 TDCI e doganuar dhe regjistruat ne rks regjistrim edhe 10 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim