Opel Omega -01

Shitet nga: blerim 12 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
opell omega full opsione klim servo cd etj vetura eshte ne gjendje te mir dhe lekur karavan manuel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim