Opel Vectra -92

Shitet nga: Reshat 01 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet vetura ne gjendje te mir teknike dhe optike 10 muj rks dizel 1.7 fabrikisht vetura esht ne emrin tim hipotek nuk esht vetura posedon goma te reja interrjer te mir me centrrall servisimin e kryer me ni fjal asht tip top pres blers zerjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim