Opel Vectra -98

Shitet nga: Besim 21 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Posedon klim.airbeg.centrall.abs.rrypin dhëmbëzor dhe pumpën e ujit e ka te re ja kem ndrruar dje ditë e shtunë e shes për arsye se me vjen një vetur nga zvicrra punon shum mir është ne gjendje te rregullt regjstrim ka dej me 15.05.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim