Opel Vectra 2.0 dizel +klim

Shitet nga: Albatrit 23 Nën 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 040 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shes vektren 20karavan Dizel klim airbeg abs shiber timoni lart posht drita te mjeglles .xhamat te katerti me rrym dhe pasqyret me rrym +shiber lart . te xhitha ne rregull e rexhistrim ka ne emer temi personal.garantoj per dokumena nuke eshte hipotek .pekthehet meniher.per ma shum. 044376227.+vib:....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim