Opel Vectra 2.2 dizel 2004

Shitet nga: luli 16 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra 2.2 dizel viti i prodhimit 2003 ne fund, vetura eshte ne gjendje perfekte dhe shum e rujtne..
Per ma shume info na kontaktoni ne keto nr tel: 044-950-553 049-611-119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim