Opel Vectra dti 16v -99

Shitet nga: sabit 27 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra dti 16ventillsh vetura posedon klim,airbag abs hidraolik,centrrall harxhimet shum te vogla nderrim boj pezho 307 dhe opel astra dizell mund te kontaktoni edhe ne viber +37744819142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim