Opel vectra 1.9cdti 6shpejtsi ndrrim i mundshem

Shitet nga: Valton 20 Tet 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opelli osht ne gjendje tmir regjistrim 1 vit
Motorr 1.9 cdti gjendje tmir dhe shum ekonomik
Menjaq 6shpejtsi
Karrigat likur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim