Opel vectra

Shitet nga: Opel 05 Gsh 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectren posedon keto opcione timoni servo abese bandash te orgjines alu fellka centrall me digitron vetura esht por marakli shum shum eh rujtne esht mrena dhe jasht ashtu vetura ka regjistrim deri me 15.10.2015 fetura nuk esht hipoteke kerkoj blersit serjoz 044855975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim