Opel vectra

Shitet nga: Perparim 17 Shk 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra 1.8 benzin-plin.vetura esht ne gjendje shum te mir teknike esht e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht.vetura Posedon.fellge,centrall,alarm,abs,esht hidrolik.ka rexhistrim deri ne Maj.
JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim