Opel vectra

Shitet nga: Opel vectra 05 Pri 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 650 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra diesel 2.0 eco tek motor
Vetura asht ne gjendje te mire teknike dhe
Optike
Vetura posedon :klim funksionale, airb, esp,
Hidraulik ,vollan levizesh ,pasqyre me rrym ,
Alufellne etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim