Shes opel vectra ne gjendje prefekte

Shitet nga: Vectra 09 Gsh 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra 2.0 benxin plin vetura esht shum eh shtrengume por marakli vetura posedon timoni servo abese dyrt me dugitron fellga te alominit vetura esht kerr por marakli pronari dyt ne kososv qe 8 vite ekam esht shum eh pastret mrena dhe jasht nje sen qe shihet live veturen shes se kam be nje vetur te re nga zvicrra kerkoj blerisn serjoz regjistrim ka deri me 15.10.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim