Shitet opel vectra 2.0 benxin

Shitet nga: Shkelqim 27 Jan 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet dhe ndorrohet vetura posedon abs fellne 4 te njejta regjistrim 26 03 2016 vetura punon shum mir nuk i ka hargjimet e mdhaja qysh osht 2.0 mesatarisht nuk esht 16v veq 2.0 e thjesht mund te n kontaktoni edhe viber ne numrin +37744424765 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim