Shitet vectra 1.6 benzin plin

Shitet nga: Vectra 10 Jan 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet vectra 1.6 benzin plin viti 89 ne gjendje perfect regjistrim I skaduar qe 4 muj per ma shum lajmrohuni ne nr tel 044299314 si dhe viber + 37744299314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim