U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 19 Mar 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   2 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
SHES OPEL VECTRA 2.0 DTI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 1999 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,HIDROLIK,CENTRALL,GJAMAT ME RRYM.PASQYRET ME RRYM, FELLNE ME GOMA TE MIRA,NOVIGACION,REGJISTRIM 3 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim