Vectra

Shitet nga: Irfan 23 Jan 02:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes dhe ndrroj ashum e bukur asht 2.5 v6 i500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim