Vectra

Shitet nga: Durim 23 Shk 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra gts
1.9 150ps
Ulset lekur me ngrohje senzor parkimi para mrapa dritat xenon bi xenon dhe ansore
Servisin komplet me rryp te ndrruar me liber servisi 11 muaj rks 2 qelsa
Esht ne gjendje te mir teknike e ardhur prej zvicrres
Viber +37745201119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim