opel vectra shum ne gjendje te mir 10 muaj rexh

Shitet nga: Faton 10 Jan 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectren automatik benzin dhe gas ne dizne shum ne gjendje te mir filtera vaj antifriz goma bateri gurtne zglloba te gjitha te reja me 10 muaj rexhistrim per me shum 045658109 ne emer timin gjendemi ne fshatin greme ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim