shess opel vectra 1.6 16v

Shitet nga: mentor 17 Jan 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
vetura posedon klim guma dimrit dhe guma veres klim 8muj rigjstrim press blersin serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim