Opel Zafira 1.9 CDTI Urgjennt

Shitet nga: Nesret 19 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes opel zafira 1.9 Cdti viti Fund 2006 e rexhistruar per her te par ne ks qe 4 muaj ka rexhistrim edhe 8 muaj e ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir e rujshme jasht ashtu dhe brenda 7 ulse eka te ndruar kaishin rebrase per 80.000 i garantuar ne dokumenta te gjitha serviset e kryera ska nevoj per as një investim per me shum informata kontaktoni ne nr : +37744656291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim