Opel Zafira 1.9Cdti ,Me Dogan Nga Zvicrra

Shitet nga: Arben 16 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes Opel Zafira [FULL EDITION ●●●POSEDON ●●●
1.9 CDTI ( me dy tkuqe ) 110KW
Gjamat me hapje elektronike
Pasqyret qe {Palohen Radio + CD + Navigacion
Airbag
Klimatronik,Senzor Parkingi Para dhe mbrapa
E importuar nga Zvicrra
Komanda ne Timon
Librin e servisit Kmh te Garantuara
Gomat me Fellne
Me Dogan te Paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim