Opel Zafira 2.0 dizel 2003

Shitet nga: luli 25 Pri 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Opel zafira 2.0 dizel viti i prodhimit 2002 ne fund, eshte i regjistruar 1 vit, vetura eshte ne gjendje perfekte dhe shum e rujtne...
Per ma shume info na kontaktoni ne keto nr : 044-950-553 049-611-119 viber- 044-999-662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim