Opel Zafira dizel 1.9 -07

Shitet nga: Bedri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shitet zafira dizel 1.9 viti 2007 manual 6 shpejtsi regjistrim deri ne mujin e -7- ne gjendje perfect I rujten si mbrenda ashtu dhe jasht goma dimrit ( 7 ulse ) per ma shum lajmrohuni ne nr tel. + 37744299314 I njejti nr viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim