Shes veturen ne gjendje te rregullt dhe boj ndrrim

Shitet nga: Havziu 10 Nën 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes opel zafira e sapo ardhur nga zvicrra pa dogan 2.2bezin 2007 gjamat elektronik senzor klim abs cd player etj boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim