U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shkelzen 31 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
SHES OPEL ZAFIRA 2.0 DTI AUTOMATIK E SA PO ARDHUR PREJ ZVICRRE VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2005 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :7 ULSE,KLIMATRONIK,ASB,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,NOVIGACION,PULLA NE VOLLAN,FELLNE ME GOMA TE MIRA LIBER TE SERVISIT ME KILOMETRA TE GARANTUARA PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim